Orzeszki Świerzowa - strona nieoficjalna

2-4 Piotr Michalski

2-5 Kamil Trybus

2-6 Wojciech Michalski

Orzeszki: Mateusz Król - Piotr Michalski, Wojciech Michalski, Kamil Zuzak, Damian Wąchała oraz Mirek Skiba, Artur Goleń, Dawid Preisner, Sławek Preisner, Kamil Trybus, Jan Gancarz.

W ostatnim spotkaniu tego sezonu Orzeszki Świerzowa pewnie pokonały drużynę Leonrado Da Vinci 6-2. Początek spotkania to ataki czarno-żółtych jednak po jednej z kontr Leonrado Da Vinci wyszło na prowadzenie. Jednak taki wynik nie utrzymał się zbyt długo, gdyż chwilę później Wąchała mocnym strzałem z za pola karnego pokonał bramkarza i doprowadził do remisu. Na 2-1 podwyższył Kamil Zuzak, kiedy to po zagraniu W.Michalskiego rzutu rożnego uprzedził obrońcę i skierował piłkę do siatki. Chwilę później D.Preisner po indywidualnej akcji uderzył po ziemi przy słupku i podwyższył wynik na 3-1. Tuż przed przerwą po wydawałoby się nie groźnej sytuacji Leonardo Da Vinci zdobywa bramkę kontaktową.  Po zmianie stron inicjatywa nadal należała do Orzeszków i po ładnej akcji Zuzaka z Wąchałą , ten drugi zagrał do wychodzącego sam na sam P.Michalskiego , który pewnym strzałem zdobył 4 bramkę. Kilka minut później Wąchała będąc sam na sam z bramkarzem zagrał do lepiej ustawionego Trybusa i Kamil dopełnił formalności. Tuż przed końcem po dalekim wyrzucie Króla Wąchała znalazł sie ponownie sam na sam i tym razem zagrał do W.Michalskiego , który ustalił wynik spotkania. W ostatniej akcji meczu zawodnik Leonrado Da vinci nie wykorzystał znakomitej okazji, dzięki udanej interwencji K.Zuzaka, który wybił piłkę z linii bramkowej.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Mat BUD oTJOrzeszki Świerzowa
Mat BUD oTJ 4:6 Orzeszki Świerzowa
2013-11-03, 14:15:00

oceny zawodników »

Mat BUD oTJ 4:6 Orzeszki Świerzowa
prawko - perfect.pl 4:3 KHS Krosno S.A
OBI 052 2:4 OTI - Express
ŁST Orlew Pryma.pl
AutoSpa 4:2 Pożuniwers.pl
Cortina - Styl II 3:0 RKS Chuwdu
Miś 1996 Krosno 5:3 KS Jan - Kesi
Arni - Krosno.pl 1:3 Piwosze

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.